اوه ، شما واقعا در حال بازدید از این صفحه هستید!

درود ، امیدوارم حالتون خوب باشه ،از علاقه شما برای حمایت از من بسیار سپاسگزارم
از اونجایی که میدونیم وقت طلاست از گزافه گویی میگذرم و بدون هیچ درنگی میرم سر اصل مطلب تا زمان ارزشمندتون بیهوده از دست نره!

من شیفته ساخت آموزش هستم و از همه بازخورد های سودمندی که برام فرستاده میشه بسیار خوشحال میشم! اما من خواستار اینم که کانال یوتیوب خودم رو برای ساخت آموزش های بیشتر و افزایش کیفیت ویدیو ها به پیش ببرم و همه تلاشم رو برای این کار بذارم، اما اینکار زمان و انرژی زیادی رو از من میگیره.

من میخوام همه آموزش ها و دوره ها رو تا اونجایی که راه داره رایگان در دسترس شما قرار بدم. البته دیدگاه های شما در یوتیوب و وبسایتم بهترین پاداشی هست که میتونم داشته باشم ولی گاهی انسان برای انجام کاری به انگیزه بیشتری نیاز داره! اگر به راستی دوست دارید به اینکار ادامه بدم راه های زیادی برای پشتیبانی از من دارید و این بستگی به شما داره.

خوب، اینجا چگونگی حمایت از من توضیح داده شده

خرید هاست

ساده ترین راه برای حمایت از من اینه که فقط روی لینک ایران سرور یا هاست نگار کلیک کنید و سپس خرید خود را انجام دهید. این دو شرکت هاستینگی که معرفی میکنم نتیجه سال ها استفاده از هاستینگ ها و هاست های مختلف است. از دیدگاه بنده این دو شرکت از بهترین هاستینگ های ایران هستند! برای حمایت از من میتونید از این دو شرکت هاستینگ خرید کنید. آدرس اینترنتی این دو شرکت رو در پایین همین نوشته قرار دادم (لطفا برای حمایت از من از این لینک های استفاده کنید).

– ایران سرور یا  – هاست نگار

حمایت مالی زرین پال

این گزینه بستگی به لطف شما نسبت به من داره. اگر میخواهید با کمک مالی به من کمک کنید، میتونید از زرین پال که همیشه امن و قابل اعتماد هست بهره بگیرید. در این گزینه شما مبلغ رو تعیین کرده و پرداخت رو انجام میدید حتی میتونید به طور ناشناس اینکار رو انجام بدید. اندک کمک مالی میتونه به تهیه وسایل مورد نیاز برای آموزش های با کیفیت تر کمک شایانی کنه. تمام پول جمع آوری شده برای بالا بردن سطح کیفیت آموزش ها و همچنین بهبود کارکرد کانال و وبسایت مورد استفاده قرار میگیره!

– حمایت از من

هیچ سخنی جز یه سپاس فراوان از شما باقی نمیمونه، حتی اگه این صفحه رو فقط مطالعه کردید برای من بسیار ارزشمنده. اگر دوست دارید و میتونید من رو در شبکه های اجتماعی دنبال کنید (آدرس صفحه های من در شبکه های اجتماعی بالا همین صفحه وجود داره).

!Happy Coding